Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 6 guests και κανένα μέλος

To teaser της δράσης «Κάθε κτίριο μια ιστορία στην πόλη» που διοργανώθηκε από το Cosmopolis festival σε συνεργασία με τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Στη δράση συμμετέχει η ομάδα κινηματογράφου του σχολείου μας.

Πέμπτη, 29 Ιουνίου 2023: Συνάντηση εκπαιδευτικών που συμμετείχαν στην δράση «Κάθε κτίριο μια ιστορία στη πόλη» που πραγματοποιείται με πρωτοβουλία του Cosmopolis festival σε συνεργασία με τις Διευθύνσεις Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης. Στο κοκτέιλ πάρτι  απονεμήθηκαν βεβαιώσεις  συμμετοχής στους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς και δόθηκαν διευκρινίσεις για τον τρόπο παρουσίασης της δράσης στο κοινό της πόλης από 27 έως 30 Ιουλίου 2023 στα πλαίσια του φεστιβάλ Cosmopolis.

j jj

kkk