Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας one guest και κανένα μέλος

Στα πλαίσια των πολιτιστικών κι αθλητικών εκδηλώσεων που πραγματοποιήθηκαν στο Σχολείο μας κατά τη λήξη του σχολ. έτους 2017-18, έγιναν οι παρουσιάσεις των προγραμμάτων που υλοποιήθηκαν κατά τη διάρκεια της φετινής σχολικής χρονιάς. Στη συνέχεια οι μαθητές της Α΄  και Β΄ τάξης παρουσίασαν τις εργασίες τους στο μάθημα της Τεχνολογίας και στο μάθημα των Καλλιτεχνικών. Ακολούθησαν αγώνες μπάσκετ και βόλεϊ.Φέτος η ομάδα των μαθητών που συμμετείχε στο πρόγραμμα "Τα παιδία παίζει", παρουσίασε κάποια ομαδικά παραδοσιακά παιχνίδια και κατόπιν απονεμήθηκαν  έπαινοι  σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν στα προγράμματα  και στις  αθλητικές δραστηριότητες.

Έκθεση έργων Τεχνολογίας

Κάντε κλικ στην εικόνα