Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 7 guests και κανένα μέλος

DSC03136               Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος γιορτάστηκε η επέτειος της 28ης Οκτωβρίου στο Σχολείο μας. Η γιορτή ξεκίνησε με την τελετή της παράδοσης και παραλαβής της σημαίας καθώς και με την απονομή αριστείων και βραβείων στους μαθητές.

Οι υπεύθυνοι καθηγητές κ. Μανιώτης  Αθανάσιος και κ. Λαφαζανίδης Αθανάσιος,  ετοίμασαν μια συγκινητική και καλαίσθητη γιορτή κοντά στο πνεύμα της ημέρας, αποσπώντας τα χειροκροτήματα και τα συγχαρητήρια όλων. Πολύτιμη ήταν η βοήθεια της σχολικής χορωδίας, με την  καθοδήγηση του κ. Πρωτόγερου Νίκου.

DSC03031    DSC03133    DSC03109    DSC03116    DSC03096    DSC03092