Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 7 guests και κανένα μέλος

ScreenHunter 351 May. 29 21.33

Στους αγαπημένους μας μαθητές

Ο χρόνος κυλά, συναισθήματα γεννιούνται, αγωνίες, πειράγματα, τιμωρίες, φόβοι, έπαινοι….

Αγαπητοί μαθητές, αγαπητές μαθήτριες,

ένας κύκλος ολοκληρώνεται και ένας καινούργιος δρόμος ανοίγεται για εσάς. Μη δειλιάσετε, πορευθείτε και κάνετε τα όνειρά σας πραγματικότητα. Μην ξεχνάτε ότι είστε νέοι και εκεί έξω η ζωή σας περιμένει. Τα τρία αυτά χρόνια το Σχολείο μας φρόντισε να σας δώσει τα εφόδια που θα χρειαστείτε, για να πραγματοποιήσετε τους στόχους σας.

Δεν θα σας πούμε «αντίο», γιατί ξέρετε πολύ καλά ότι πάντα η πόρτα του σχολείου μας είναι ανοιχτή για να σας δεχθεί και να σας αγκαλιάσει.

Εμείς θα είμαστε εδώ για εσάς.

Να γελάτε, να δίνετε χαρά σε όσους σας αγαπούν και σας νοιάζονται για να είμαστε και εμείς χαρούμενοι ότι εκπληρώσαμε τον προορισμό μας!

Καλή επιτυχία στην καινούργια πορεία που θα επιλέξει ο καθένας σας.

Με εκτίμηση

Η Διευθύντρια του Σχολείου                                                          Ο Σύλλογος των εκπαιδευτικών

Τσίμπλιου Φαίδρα