Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 3 guests και κανένα μέλος

IMG 20180117 111017 Τη Τετάρτη 17 Ιανουαρίου, οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους. Αρχικά, μοιράστηκαν ατομικά τσουρέκια στους  μαθητές   και για κάθε τμήμα υπήρχε ένας τυχερός που πήρε ένα δώρο, προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου.

Ο Διευθυντής του Σχολείου, κ. Τρικκαλιώτης Γεώργιος, ευχήθηκε σε όλους καλή χρονιά κι εξέφρασε τις ευχαριστίες του στο Σύλλογο για την προσφορά και τη στήριξη που παρέχει στο σχολείο. Οι εκπρόσωποι του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων με τη σειρά τους ευχήθηκαν σε μαθητές και καθηγητές καλή και δημιουργική χρονιά.

1    2    3    4    5    6         7    8    9    10    11